Galeria

Aktualnie prezentujemy galerię Anny Kostki

Na czym polega?

 

Ideą galerii jest zrzeszanie w ramach internetowej działalności firmy ARTMAT artystów – zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów, działających na różnych polach sztuki i prezentowanie ich prac. Za cel stawiamy sobie wyjście poza naszą główną działalność  i stworzenie wirtualnej przestrzeni, w której moglibyście zamieścić swoje prace i tym samym zyskać (bądź powiększyć) grono odbiorców, a także potencjalnych nabywców Waszych prac.

Dostarczając Wam produktów niezbędnych w procesie twórczym jesteśmy ciekawi Waszej kreatywności, tym samym chcemy nawiązać z Wami dialog, przyjrzeć się Waszej działalności, a także z dumą reprezentować i promować Was w artystycznej części sieci.

Co istotne funkcjonowanie naszej galerii opiera się na działalności non profit. Za wstawienie Waszych prac nie pobieramy od Was żadnych opłat, nie wymagamy również bycia wiernym klientem, choć Wasze twarze zawsze z uśmiechem przywitamy w naszych sklepach.  Co więcej, nie pośredniczymy w procesie kupna Waszych prac i finalizacji transakcji, gdy ktoś zdecyduje się na podjęcie z Wami współpracy – jesteśmy pośrednikiem tylko w początkowej fazie nawiązania kontaktu między Wami i kupcem. Galeria jest przestrzenią, którą w pełni gospodarujecie Wy – my dostarczamy Wam tylko środków i miejsca.

 

Jak dołączyć?

  1. Napisz do nas maila na wodna24@artmat.pl
  2. W wiadomości zawrzyj następujące informacje – przede wszystkim prace, które chcesz prezentować w galerii, ich tytuły, technikę i datę  wykonania, formaty, swój pseudonim/imię i nazwisko, namiary (adres mailowy, telefon – nie będą one upubliczniane na stronie, wykorzystamy je  wyłącznie wtedy, gdy skontaktuje się z nami potencjalny kupiec/osoba zainteresowana współpracą)*
  3. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły.
  4. Gdy Twoja praca, która znajduje się w naszej galerii, nie będzie już dostępna bardzo ważne jest skontaktowanie się z nami, celem aktualizacji treści.
  5. Możesz zrezygnować z wystawiania się w naszej galerii w dowolnym momencie – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my usuniemy wszystkie informacje związane z Tobą i twoimi pracami, jak i same prace.

*przekazując nam swoje dane kontaktowe jednocześnie zgadzasz się na ich dalsze przetwarzanie, tj. przekazanie ich osobie zainteresowanej Twoimi pracami. Możesz również nie udostępniać swoich danych na żądanie, wystawiając jedynie prace.